VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Klausimai - atsakymai

Laba diena !

Esu labai laiminga, kad sutikau Jus savo kely. Jūsų pagalba žmonėms yra labai reikalinga. Po konsteliacijos jaučiuosi labai gerai - tvirtai, lyg mano širdis būtų atsivėrusi visam pasauliui. Pasirodo, joje tiek daug vietos yra! Gal tai per daug skambiai pasakyta, bet yra kaip yra...

Jaučiu, kad kažkas vyksta manyje, bet kas, dar to nežinau... O dabar klausimėlis iš seminaro.

Kodėl aš, dalyvaudama kito žmogaus konsteliacijos procese, pamiršau, kur esu, ir pradėjau savo gyvenimo problemų sprendimą?.. Ar tai normalu? 
Su pagarba,  G., 2007 m.  

Atsakymas:
Džiaugiuosi, kad patyrėte ir išgyvenote tai, kas jums yra reikšminga, kas jus stiprina, atveria jus Gyvenimui. Ir nieko baisaus, kad ne viską, kas vyksta, iš karto sugebame pažinti. Svarbu, jog esame gyvenimo, kuris, kaip matėme ir išgyvenome, srovėje. Kuri mus augina. Kuria galime pasitikėti. Aišku, tai nepanaikina mūsų atsakomybės reikiamu metu tinkamai pasielgti. Tačiau apšviečia kelią, stiprina, augina.
Dalyvaudami seminare, 
mes visuomet susiliečiame su kitų žmonių, o taip pat ir su savo gyvenimais. Juk net ir žiūrint gerą filmą, kažkas mumyse atsiliepia iš mūsų gyvenimų. Dažnai tenka išgirsti, kad dalyvis pasako, jog jam ir reikėjo būti toje rolėje, kuriai jį išrinko - patirti savimi tą likimą, priežastis, pasekmes. Tokiu būdu, matyt, pats gyvenimas, tas "Žinantis laukas", kuriame mes dirbame ir padedame kitiems, pasirūpina tuo pačiu visais - kaip kiekvienam tą dieną reikalinga. 

Kaip ir minėjau paskaitose, pradžioje seminaro, vieni ateina spręsti savo klausimų ir gauna tą galimybę - padedant kitiems. Kiti iš jų, dalyvaudami kitų sprendimuose, išgyvena savo likimus, klausimus, paslaptis, gauna sprendimus, supratimą ir pasikeitimą sau, savo šeimai, gyvenimui. Dar kiti, kurie ateina "tik daugiau pažinti", gali suprasti, jog ir jiems reikia "kažką daryti" - ir nori savo konsteliacijos arba ir be jos keičiasi, randa tai, kas jiems buvo reikalinga. 

Sėkmės Jums. Iki!

Kazimieras D.

-----------------------------------------------------------------

(bus daugiau)

Savo atsiliepimais ir klausimais jūs padedate ir kitiems atrasti, sutikti šią Gyvenimo dovaną, kur susitikimas su Gyvenimo dėsniais, jų pažinimas ir priėmimas atveria kelius, gydo sielą ir šeimą. Patikėti, priimti galimybę. Ir nebūtinai konsteliacijų seminare. Čia - viena iš galimybių. Pats Gyvenimas, pažinus Jo tvarką, ją priėmus, tampa dovana ir šaltinis.
Tačiau - jeigu radote savo atsiliepimą, klausimą ir dabar nenorite, kad jis būtų šiame tinklapyje, parašykite ir jis bus išimtas.
Prisidėkite savo klausimais, atsiliepimais. Parašykite per "kontaktai", arba į el.paštą ir kas gerai, ir jei kas nepatiko - tai padeda ir mums augti, mokytis ir parengti geresnius seminarus, padėti jums ir kitiems. Dėkojame. Sėkmingai jums. K.D.