VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Konsteliacijų vakaras
Atviros sisteminės terapijos sesijos grupėje
su asmeninėmis konsteliacijomis

sk vakaras_2020.jpg

VILNIUJE
Trečiadieniais,
18-22 val.
Fabijoniškių g. 6-3

Liepos 5, 13, 20, 27 d.

REGISTRACIJA

KAUNE
Ketvirtadieniais, 18-22 val.
Savanorių pr. 347-302

Liepos 14, 28 d.

REGISTRACIJA

Ar žinojote, kad:
.
• sėkmė ir nesėkmės;
• šeimos santarvė ir konfliktai;
• laimė arba sunkumai partnerystėje ir su vaikais;
• asmeninių tikslų gyvenime pasiekimai ir praradimai;
• sveikata arba sveikatos sutrikimai, ligos;
• ramybė arba baimės, depresija, kiti sunkinantys jausmai;
• dvasios ir gyvenimo jėga, laimės ribos

– dažnai turi tiesioginį ryšį tiek su mūsų gyvenimo įvykiais, pasirinkimais, tiek ir su šeimos bei giminės patirtimis, psichologinėmis ar sielos traumomis, svarbiais likimo įvykiais?
Net jeigu jie buvo įvykę labai seniai ir apie tai nieko nežinome. Juk mes gavome ne tik savo kūną, bet ir psichiką, sielą per savo šeimą ir giminę su viskuo, kas ten yra „įrašyta“ – tiek stiprybe, talentais, sėkme, tiek ir sunkumais, nesėkmėmis „programomis“, naudingais arba destruktyviais elgesio modeliais, scenarijais.
.
Šeimos konsteliacija leidžia pamatyti savo ir šeimos, giminės vidinį pasaulį „kaip ant delno“.   Jeigu jį  pažįstame pakankamai – galime padėti sau ir kitam.
Dauguma mūsų klaidų, polinkių, pasirinkimų ir "atsitiktinumų“ gyvenime neretai yra sąlygoti to, kad vis nešame šeimos narių naštas, nepabaigtas misijas, kartojame likimus. Dažnai vis stengiamės pakeisti, išgelbėti artimuosius, net kai tai jau po laiko. Tuomet esame lyg ne savo vietoje, „persipynę“ su kitais, nesame laisvi savo naujam gyvenimo keliui.

Svarbu – tai nėra mums "užmesta", tačiau dėl mūsų pačių vidinio santykio mes „susijungiame“ arba su stiprybėmis arba sunkumais. Sunkumai yra ten, kur sąmoningai ar nesąmoningai, praeityje arba dabartyje buvo pažeista gyvenimo ir meilės tvarka. 

Konsteliacijoje galime pamatyti, koks ryšys yra tarp mūsų dabartinių problemų, sunkumų ir įvykių mūsų šeimoje, giminėje, bei kur yra sprendimo resursas. 
.
ŠIAME KONSTELIACIJŲ VAKARE – praktiniai darbai:
.
Asmeninės konsteliacijost.y. kelių, iš anksto užsiregistravusių klientų klausimų/situacijų išdėstymai ir jų sprendimai. Kiti dalyvaus išdėstyme (konsteliacijoje), kaip pagalbininkai arba stebėtojai, tokiu būdu gaudami reikšmingos patirties sau.
Padėsime Jums daugiau pasisemti iš konsteliacijų – kad per patirtas istorijas geriau pažintumėte ir savo klausimus. Tuo pačiu – galėsite daugiau priimti ir iš gyvenimo.  

Dauguma iš mūsų norim būti kitokiais nei mūsų tėvai, tačiau nepaisant to, tampam lygiai tokiais pačiais, kaip jie.

Kaip konsteliacija gali padėti nekartoti tėvų klaidų, gyventi savo gyvenimą ir tapti laimingais, pamatysite pažiūrėję šį vaizdo įrašą.

  ŽIŪRĖTI VIDEO ĮRAŠĄ

santykiu harmonizavimo vakaras.jpg

 

ŠEIMOS KONSTELIACIJA. KAS TAI?

Šeimos konsteliacija (išdėstymas) - vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•    Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•      Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•  Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•    Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).


Taikant šeimos konsteliacijų metodą nereikalingi ilgi išsipasakojimai ar kalbėjimai apie skausmingus praeities įvykius. Į sunkius įvykius žvelgiama per simbolinį paveikslą tam, kad atrasti gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. 
Todėl dažnai gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kurie toliau vystosi gyvenime.

 Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams, net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas. Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.

 .
KAIP VYKSTA ŠEIMOS KONSTELIACIJŲ SESIJA?

Klientas, norintis jo klausimo išdėstymo, išrenka iš grupės kelis dalyvius-pagalbininkus, kurių paprašo laikinai būti jo šeimos narių atstovais. Tuomet, vadovaudamasis savo pojūčiais, pastato juos rato viduryje - kartu ar atskirai, toliau ar arčiau vienus nuo kitų.
Čia niekas nieko nevaidina, bet „pavaduojančio pojūčio“ fenomeno dėka per dalyvių pojūčius, išdėstytą paveikslą bei pasakytas frazes atsiskleidžia naujas supratimas apie tai, kaip jaučiasi šeimos nariai ir kas vyksta jų gyvenime.

Beveik visuomet pats klientas pastebi,
kad tai išties jo gyvenimo, šeimos paveikslas parodantis kas yra reikšminga,
kas yra ar buvo paslėpta, pamiršta ir kas dabar gali padėti.

Šeimos konsteliacijoje – be didelių išsipasakojimų į šeimos gyvenimą ir sunkius įvykius žvelgiame per atsiskleidusį paveikslą. Taip atrandame gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. Vieniems gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kitiems – tai yra proceso pradžia, kuris toliau vystosi gyvenime.
.
Tokiu būdu įmanoma ne tik giliau pažinti save ir aplinkinius, padėti, bet ir pagilinti ryšius su artimaisiais, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant savyje dar nepanaudotus resursus, galimybes.

Šeimos konsteliacijų sesijoje galima dalyvauti dviem būdais:

- Kaip klientui – asmeninio klausimo išdėstymui konsteliacijoje (norint užsiregistruoti savo klausimo sprendimui, būtina sudalyvauti bent viename seminare, kaip dalyviui-stebėtojui, tam, kad suprasti, kaip vyksta konsteliacijos procesas).

- Kaip dalyviui-stebėtojui, kuris stebi bei taip pat dalyvauja konsteliacijoje,
kaip pagalbininkas, taip gaudamas reikšmingos patirties sau.
Skaitykite plačiau:
Iš atsiliepimų :
 
"Ne kartą teko dalyvauti kito, man nepažįstamo, žmogaus klausimo nagrinėjime (konsteliacijoje). Kad ir kaip atrodytų keista, pastebėjau, kad kaskart  mane išrenka į tokią "rolę", kuri vienaip ar kitaip siejasi su mano paties gyvenimu.  Po tokių konsteliacijų gaunu atsakymus į man  asmeniškai rūpimus klausimus,  randu problemų sprendimą".
 Konsteliacija gali būti ir kaip savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, "įrankis" žmonėms, einantiems savęs pažinimo, tobulėjimo keliu.

kazimieras d. daugela.jpgSeminarą veda:
Kazimieras D. Daugėla,

sisteminis psichoterapeutas-mokytojas, jau ne vienus metus skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis.- Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).

- Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

Skaitykite plačiau: