VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Įmonėms, organizacijoms, veiklai

 


Praktinio patyrimo sesija-seminaras
su organizacinėmis konsteliacijomis

Vadovams, vadybininkams ir konsultantams, verslo studentams  

ok-grupe.png 


Organizacija ir veikla

iš nepažintos pusės 


Organizacinių konsteliacijų - išdėstymų metodu
lyg modeliavime ar paveiksle pavyksta pamatyti ir pažinti situaciją bei procesus organizacijos, veiklos viduje, ir jos santykiuose su išore – be subjektyvių interpretacijų, ar „filtrų“. Šiuo naujųjų psichologijų metodu, pritaikytu organizacijų konsultavimui, „sutinkama tai, kas yra, kas vyksta“, randami nauji atsakymai į svarbius, sunkiai suprantamus, ar sudėtingus klausimus – tiek vadovams, tiek konsultantams – per ypač trumpą laiką, išvengiant daugybės valandų ar dienų organizacijos tyrimui, konsultavimuisi. Tam pakanka seminare dalyvaujančio atsakingo asmens, pristatančio organizaciją.

Šiame darbe Jūs ne „teoriškai“, o praktiškai, kaip vadovas, atstovas ar konsultantas galėsite pamatyti, patirti, arba patikrinti - kaip ir kokie vidiniai procesai veikia jūsų organizacijoje, darbo skyriuje, vietoje bei jos išorėje. Kokios sunkumų, sutrikimų, įvairių veiklos, santykių „simptomų“ priežastys ir kokius žingsnius įmanoma bei reikalinga žengti, kad procesai normalizuotųsi, ar veikla taptų dar efektyvesnė. Nors darbas grupėje vyksta lyg per simbolinius modelius ir detalus organizacijos klausimų atskleidimas nėra reikalingas, tačiau dažniausiai atstovą stebina per tokį trumpą laiką gautos informacijos realumas ir reikšmingumas.

Čia gauname žinias ir patyrimą apie sisteminius organizacijų ir veiklos dėsnius, apjungiančius dabarties, organizacijos istorijos ar asmeninius faktorius, buvusius, esamus ir net planuojamus pokyčius, jų įtaką veiklai ir darbuotojams. Gauta informacija bei patyrimas padeda naujai suvokti ir įvertinti situaciją, veiklą, esamus ir būsimus tikslus, valdymo sprendimus, pokyčius, taip pat rasti nepanaudotus resursus, įgyvendinti taktinius ir ilgalaikius planus, pertvarkymus - su žymiai mažesnėmis laiko, žmonių ir kt. sąnaudomis. Čia patiriame ir sėkmingos veiklos principus.        

Tiriami ir sprendžiami klausimai:

Veiklos, struktūrinių padalinių ar darbuotojų efektyvumas.
Tikslų pasiekimo, vystymosi, užduočių vykdymo sunkumai bei nauji resursai.
Įtampa, konfliktai organizacijoje. Lyderystės, valdymo sunkumai bei resursai.
Darbuotojų santykiai, efektyvumas, konkurencija, išsekimas darbe. Kadrų kaita.
Teigiamos jėgos, energijos organizacijoje, skyriuje galimybės ir resursai.
Santykiai – organizacijos, jos padalinių, santykiai su klientais, konkurentais, investuotojais.
Produktų realizacijos sunkumai ir galimybės. Naujų produktų pasirinkimas, įvedimas.
Klientų, vartotojų, rinkodaros pasirinkimas, santykių pažinimas, įvertinimas.
Pokyčių, sprendimų, tikslų, strategijų ir pasirinkimų sėkmingumo įvertinimas.
Kiti veiklos klausimai.

Veda: Kazimieras D. Daugėla
Psichologas, organizacijų ir sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos konsultantas-dėstytojas.


Atsisiųsti: organiz_is _nepazintos_puses-2011-06-20

Numatomi specialistų mokymai Lietuvoje.

Organizacijos, jos atstovo konsultavimas, organizacijos konsteliacija
gali būti vykdoma ir asmeniškai susitarus, atskiroje grupėje.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Praktinis pažinimo ir patyrimo seminaras
su sisteminėmis šeimos ir organizacinėmis konsteliacijomis

asm_veikla.png

 

Asmenybė ir veikla.

Konsteliacijos

Santykių, gyvenimo, asmenybės ir veiklos
sunkumų, krizių ir harmonijos pažinimas,
keliai ir sprendimai.


Didelė dalis sunkumų santykiuose, sprendimuose ir didelė dalis sėkmės veikloje susiję su asmenybės, o tuo pačiu kartais ir šeimos, kilmės vidinių ir kt. sunkumų ar konfliktų nesąmoningu pernešimu ir išraiška veikloje, darbo vietoje, kolektyve. Net daug pasiekus asmenybės treniravimu, jei yra likę šių klausimų - tai vistiek atima jėgas, energiją, sugebėjimus, sunku priimti Gyvenimo galimybes, pilnai naudotis intuicija, dažnai pasąmoningai vistiek “veikia” nesekmės, sunkumo “programos”, apribojimai ir t.t. Net jei kažkur kitur mes - veiklūs ir lydimi sėkmės.

Dažnai tai išreiškia savyje konkrečius paties asmens ar giminės gyvenimo ir istorijos įvykius, konfliktus, sužeidimus ar traumas, yra jų pasekmė. Kartais netgi kartojami kitų asmenų likimai. Sisteminė organizacinė ar šeimos konsteliacija (išdėstymas) suteikia galimybę tai atrasti, kažką atlikti, dėl ko tie sunkumai, sutrikimai gali… atsitraukti.

Pažinus ir radus tinkamą pasiskirstymą tarp asmeninių ir veiklos sričių arba išsprendus vidinius savo apribojimus, sunkumus, konfliktus, asmuo atsiveria Gyvenimo Dovanai ir galimybėms. Džiaugtis pilnatve savyje, meile namuose, ir įkvėpimu bei stiprybe veikloje.

Unikalus metodas per grupės darbą, dalyvius, pasakytus žodžius tiesiog matomame lygyje išsidėsto ir atsiskleidžia dažnai tiesiogiai nematomus vidinius santykius tarp turinčių reikšmę situacijai asmenų, gyvenimo įvykių. Pamatomas realus veikiantis vidinis žmogaus veiklos ir gyvenimo “modelis”, konfliktų, sutrikimų, ir kt. sunkumų priežastys. Čia randami ir išgyvenami sprendimai, harmonijos kelias. Dėl to vyksta pasikeitimai gyvenime ir veikloje, santykiuose, žmoguje.

Seminare pavyksta pažinti ir išgyventi Gyvenimo, santykių, veiklos dėsnius, giliau pažinti, sustiprinti save, išlaisvinti vidines jėgas Gyvenimui ir veiklai.

PAŽINIMO IR DARBO seminare klausimai:

• Pasitikėjimas savimi, gyvenimo jėga, vieta veikloje ir gyvenime; 
• Konfliktai, sunkumai, šaltis ar harmonija santykiuose, veikloje, aplinkoje; 
• Veiklos sunkumai, pasikartojantys įvykiai, nesėkmės; 
• Pinigai, turtas. Jų vieta, prasmė gyvenime ir mūsų santykis su jais; 
• Savirealizacija, sėkmė, prasmė, laimė, kiti gyvenimo klausimai; 
• Apsunkinančios būsenos veikloje (depresija, įtampa, tuštuma, šaltumas, abejingumas); 
• Emocijos, apribojimai veikloje (pyktis, nerimas, agresija, liūdesys, kaltė, baimės).

Sisteminės ir šeimos konsteliacijos-išdėstymai pagal Bertą Hellingerį - vieną žymiausių psichoterapeutų (Vokietija), - didelio efektyvumo ir galimybių sisteminio pažinimo fenomenologinis metodas, taikomas pagalboje, konsultavime, terapijoje ir organizacijų konsultavime.

Atsisiųsti:  konsteliacijos_asm_veikla

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Praktinis pažinimo ir patyrimo seminaras su konsteliacijomisobuolys1.png

Apie veiklą, 

sėkmę, ir jų vaisius - 

...pinigus  


Vidiniai santykiai su sėkme, darbu,
pinigais.
Rasti harmoningą vystymąsi,
reikiamus sprendimus.


Visi sąmoningai ieškome sėkmės. Dažnai sunkumai ir šiose srityse išreiškia vidines nuostatas, įsipareigojimus, prie kurių yra prisirišta, ar „užstrigta“, kartojama, o taip pat ir asmens ar giminės gyvenimo įvykius, sužeidimus. Tai gali atimti dalį jėgos, sugebėjimų, intuicijos, su apribojimais sunkiau priimti Gyvenimo galimybes ir dovanas, įskaitant ir resursus bei atlygį – pinigus. Tačiau buvęs "bagažas" gali tapti ir naujomis galimybėmis...

Unikalus metodas, sisteminės konsteliacijos, leidžia pažinti ir išgyventi Gyvenimo, santykių, veiklos, atlygio, turto dėsnius, atsiskleidžia dažnai tiesiogiai nematomus vidinius santykius tarp turinčių reikšmę situacijai asmenų, gyvenimo įvykių, nuostatų. Pamatomas veikiantis vidinis žmogaus veiklos ir gyvenimo “modelis”, konfliktų, sutrikimų, apribojimų ir kt. sunkumų priežastys, galimybės tai išspręsti, harmonizuoti. Kad galėtume kryptingai veikti, daugiau atsiverti Gyvenimo Dovanai ir galimybėms, veikloje, santykiuose, žmoguje ir sėkmėje, džiaugtis pilnatve savyje, meile namuose, ir įkvėpimu, sėkme bei stiprybe veikloje.

PAŽINIMO IR DARBO seminare klausimai:

• Pasitikėjimas savimi, gyvenimo jėga, vieta veikloje ir gyvenime; 
• Konfliktai, sunkumai ar harmonija santykiuose, veikloje, aplinkoje; 
• Pinigai, turtas. Jų vieta, prasmė gyvenime ir mūsų santykis su jais; 
• Apsunkinančios būsenos, emocijos, apribojimai (depresija, įtampa, pyktis, kaltė, baimės ir kt.); 
• Savirealizacija, sėkmė, prasmė, laimė, kiti gyvenimo klausimai.

Sisteminės organizacinės ir šeimos konsteliacijos-išdėstymai pagal Bertą Hellingerį - vieną žymiausių psichoterapeutų (Vokietija) - didelio efektyvumo ir galimybių sisteminio pažinimo fenomenologinis metodas, taikomas pagalboje, konsultavime, terapijoje ir organizacijų konsultavime.

Veda: Kazimieras D. Daugėla

Atsisiųsti: apie_veikla_sekme_pinigus