VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
SK MOKYMAI-Lengvatinės galimybės mokytis sisteminės terapijos

Sisteminių sprendimų institutas, Vilnius

 

Kodėl švietimo ir socialiniams specialistams
suteikiame lengvatinę galimybę mokytis
SISTEMINĖS psichoterapijos, konsultavimo ir konsteliacijų?

 

Nes kol kas šis efektyvios pagalbos metodas yra tik brangiai apmokamuose kabinetuose...

 

Matome, kiek daug yra  žmonių, šeimų, tėvų ir vaikų, kuriems reikalinga psichologinė pagalba. Jie negali sau leisti apmokamų konsultacijų. O net ir nemokamai, dalis nesilankytų pas specialistą.

Šiuo atveju ypač reikalingi efektyvūs trumpalaikės pagalbos ar terapijos įrankiai, kurie sudomintų, „užkabintų". Kad suteiktų galimybę rasti problemos sprendimą, patirti sveiką santykį su savimi ir kitais, pajausti viltį. Vieniems – tai jau pagalba, kitiems – postūmis tolesniam darbui su specialistu. Be abejo, reikalinga ir išliekamoji vertė, proceso aiškumas jam ir specialistui. 

Šias galimybes suteikia Sisteminė šeimos konsteliacija – sisteminės fenomenologinės psichoterapijos ir konsultavimo metodas – dirbant tiek su grupėmis, tiek ir individualiai. Taip pat daug padėti jums gali vien sisteminis žmogaus, šeimos supratimas.

Pasižiūrėkite VAIZDO ĮRAŠUS:

1.     Nors, Vokietijoje gimęs, šis pagalbos metodas ten jau atsiranda ir ligoninėse, ir reabilitacijos centruose, Brazilijoje jis pasiekė net kalėjimus ir teismų rūmus. ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

2.     Ištrauka iš Kazimiero Daugėlos demonstracijos su konsteliacija. ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Kad ne tik į brangiai apmokamus kabinetus, bet ir į miestelius, krizių centrus,

globos namus, mokyklas ateitų šios efektyvios pagalbos galimybės

Todėl specialistus
kviečiame mokytis specialia sumažinta kaina

 

Psichologas, socialinis pedagogas, soc.darbuotojas, klasės auklėtojas, medikas ar kt. pasirenka jam tinkamą darbo pobūdį – nuo palaikymo, konsultavimo iki terapijos.

Jums gali atsipirkti mokestis už mokslą. 

Dar besimokant kai kurie gali pradėti vesti savo paskaitas, grupeles. Sisteminės žinios - svarbi, naudinga informacija, kurią praturtinsite ir konsteliaciniais pratimais. Taip jūsų dalyviai patiria, kad jų klausimai, problemos gali būti suprasti bei keistis. Jie tampa jūsų motyvuotais klientais.

 

į 2022-2024 m. mokymų kursą naujų dalyvių nebepriimame
.
Naujo kurso pradžia numatoma 2024 m. pavasarį
.

 

Vaizdo įrašas: Konsteliacijos metodas: problemų sprendimas ir nauja pasaulėžiūra

 

Kodėl Šeimos konsteliacija per trumpą laiką suteikia stiprų poveikį, gilias įžvalgas?

Tai įmanoma, kai vienu metu pasitelkiame vizualinį, audialinį, kinestetinį, erdvinį, intuityvinį ir intelektinį poveikį – tai yra visus kanalus, kuriais mūsų pasąmonė sąveikauja su aplinka.

Čia nereikia daug kalbėti. Per eksternalizuotą kitų žmonių situacijų paveikslą mes atpažįstame ir patiriame savo pasaulį. Ir svarbu – „čia ir dabar" galime pamatyti bei patirti konfliktų, problemų, simptomų kilimo bei sprendimo scenarijus bei naują savęs pojūtį. Todėl tinka nemotyvuotiems.

Konsteliacijoje (tiek grupiniame, tiem individualiame formate) dėka eksternalizacijos ir asociatyvinio darbo žymiai sumažėja pasipriešinimas, per trumpą laiką galime pažinti, atskleisti ir suprasti vidines disfuncines schemas bei sistemines dinamikas – procesus atvedusius iki konfliktų ir destruktyvių elgesio, emocijų ir t.t., jų šaltinį. Unikalumas ir tame, kad per tėvus galime suprasti ir vaikų vidinį pasaulį.

Konsteliacijoje kliento asmeninis ir šeimos vidinis pasaulis kalba jam pačiam, kur viskas turi savo prasmę ir vertę. Tuomet kiekvienas dalyvis gali vietoje esamo „blogas-geras" vertinimo patirti savo bei kiekvieno žmogiškumą, supratimą ir vertę. Tai svarbu atstatant savivertę ir motyvaciją. O specialistas, palydintis klientą toliau, aiškiau suprasdamas asmens ir šeimos dinamikas, gali efektyviau padėti ir bet kurios kitos savo specializacijos būdu.

 

Tai, kas atrodo lyg labai paprasta, savyje talpina daug sudedamųjų.

Ši terapijos sritis apjungia Jungo psichoanalitinę, lauko, šeimos sistemų teorijas, schemų bei konceptinę terapijas, transakcinės analizės, Eriksono hipnozės, psichodramos ir šeimos rekonstrukcijos elementus ir kt. Kaip fenomenologinio patyrimo procesas – tiria kaip čia ir dabar atsiskleidžia vidinis asmens, šeimos pasaulis, transgeneraciniai ryšiai, ir kaip visa tai veikia ir įtakoja asmens ir šeimos dabartį. Tai į sprendimą orientuota trumpalaikė terapija su ilgalaikiu terapiniu poveikiu.

 

REGISTRACIJA į mokymus specialia sumažinta kaina švietimo ir socialiniams specialistams 

registruotis su akcija-.png

Naujo kurso pradžia numatoma 2024 m. pavasarį Vilniuje

.

 

Kuo tai naudinga
ĮVAIRIŲ KRYPČIŲ KONSULTAVIMUI, TERAPIJAI, asmeniniam augimui? SPAUSTI ČIA

Jeigu norite arčiau susipažinti su šios srities darbo principais ir šeimos konsteliacija, kviečiame dalyvauti seminaruose, skirtuose visuomenei – juose vyksta praktiniai-terapiniai darbai su konsteliacijomis... Plačiau apie renginius skaitykite čia


Galime pravesti trumpalaikius šios srities mokymus tikslinei  grupei Jūsų mieste, įstaigoje.


Registruokitės gauti naujienas apie renginius specialistams ir visuomenei mūsų tinklapyje  

Rašykite, skambinkite, klauskite.

 


Jeigu nepavyksta registracija, susisiekite:

el.p.: info@konsteliacijos.lt

tel.: 863774700, 8 620 91691

Sisteminių sprendimų institutas, Vilnius
www.konsteliacijos.lt

Grįžti į pagrindinį mokymų aprašymą