VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Seminarų tipai ir kainos

SEMINARAI SU KONSTELIACIJOMIS. KOKIŲ TIPŲ JIE BŪNA?

 

Visi seminarai, kuriuos veda psichoterapeutas Kazimieras D. Daugėla būna su konsteliacijomis. Kai kuriose seminaruose papildomai dar būna paskaita, atsakymai į klausimus arba praktinis darbas su visais seminaro dalyviais. Plačiau apie seminarų tipus skaitykite žemiau.

I.   Dviejų dalių seminarai:

1)  Paskaita pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (1-2 klientai) antroje dalyje. PASKAITOS būna įvairiomis temomis: tėvai-vaikai, vyras-moteris, sveikata-ligos, priklausomybės ir kt. 


2)   Praktikumas pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (1 klientas) antroje dalyje. PRAKTIKUMO metu vyksta praktinis darbas su visais dalyviais - konsteliaciniai pratimai (mini konsteliacijos), kai kiekvienas gali pažvelgti į savo asmeninį klausimą/situaciją/problemą. 


3)   Klausimų-atsakymų vakaras pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (1-2 klientai)  antroje dalyje. KLAUSMŲ-ATSAKYMŲ VAKARAS – tai kai seminaro vedantysis atsakinėja į dalyvių užduotus klausimus iš įvairių arba konkrečios temos, nurodytos seminaro pavadinime (vyras-moteris, tėvai-vaikai ir kt.). 

 

II. Seminarai KONSTELIACIJŲ VAKARAS. Juose, po trumpo įvado apie tai, kas yra konsteliacija, vyksta tik praktinis darbas – 2-3 žmonių (klientų) klausimų/situacijų išdėstymas (jų asmeninė konsteliacija).


III. SAPNŲ KONSTELIACIJOS. Šių seminarų metu atliekamos asmeninės sapnų konsteliacijos –
konsteliacijoje nagrinėjamas kliento sapnas. Klientų iš anksto neužrašinėjame, jie atrenkami ekspromtu seminaro eigoje. Jiems jiems galioja ta pati kaina, kaip ir stebėtojams-dalyviams. Paprastai atliekamos 2-3 konsteliacijos per vakarą.

Paskaitos tema, kuri būna kai kurių seminarų pirmoje dalyje paprastai nėra susijusi su antroje dalyje vykstančių konsteliacijų temomis – mes iš anksto nežinome, kokį klausimą/situaciją norės spręsti klientas.
Išimtis – seminarai priklausomybių; sveikatos ir ligų temomis; sapnų konsteliacijos – į šiuos  seminarus, asmeninėms konsteliacijoms, registruojame klientus, su specifiniais klausimais (atitinkančiais seminaro paskaitos temą).

KOKIOS YRA SEMINARŲ KAINOS?

Seminarų kainos prasideda nuo 10-15 Eur (stebėtojui-dalyviui) ir skiriasi priklausomai nuo seminaro tipo ir kt. Informaciją apie konkretaus seminaro kainą, ar yra kažkokios nuolaidos, rasite prie to seminaro platesnio aprašymo ("skaityti plačiau, registruotis").

Klientui – tam, kuriam atliekamas asmeninio klausimo/situacijos išdėstymas (konsteliacija) – kaina sutartinė.

Su norinčiais tapti klientais, po jų registracijos, mes papildomai susisiekiame ir patiksliname jų konsteliacijos datą (seminaro metu, ar individualiai).

KLIENTAS, DALYVIS, STEBĖTOJAS konsteliacijoje. KAS JIE?
Skaitykite plačiau
ČIA

 Informaciją apie renginius su konsteliacijomis rasite ČIA 

 

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės:

Tel.: 8 620 91691

El.p.: info@konsteliacijos.lt