VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Metaforinės asociatyvinės kortos – praktikos grupės 2019
METAFORINIŲ ASOCIATYVINIŲ KORTŲ
PRAKTIKOS-INTERVIZINĖS GRUPĖS

kortu seminaras - 1.jpg

Naujas kursas – nuo 2020 m. rudens
(datos derinamos)

Ši praktika – tai mokymų kurso METAFORINĖS ASOCIATYVINĖS KORTOS  KONSULTAVIME, PSICHOTERAPIJOJE IR KITOSE SRITYSE dalis... Skaityti plačiau apie mokymų kursą

 

Kam man reikalinga praktika, jei praėjau 2-jų dienų seminarą-mokymų modulį?

Mokymo modulio dalyviai trumpai susipažįsta ir patiria įvairias darbo su metaforinėmis kortomis galimybes, kiek tą padaryti leidžia laikas ir realios dalyvių įsisavinimo galimybės. Realiam darbui su klientais reikia žymiai daugiau patirties, įgūdžių, savo klaidų taisymų. Nauji klientai, netikėtos situacijos ir realūs atvejai iškelia vis naujus iššūkius. „Bandyti" su realiu klientu kažką kito, naujo, ypač jei jis jau yra įtampoje, nėra taip paprasta. Be pakankamų įgūdžių, net ir nemažai mokymų baigęs konsultantas neretai apsiriboja vos keliomis technikomis iš mokymuose gauto bagažo ir vienu-dviem kortų komplektais, nors spintelėje turi daugiau.

Praktikos dienos skirtos būtent šiems įgūdžiams formuoti, gebėjimams įtvirtinti. Čia dirbdami porose ar mažose grupelėse, dalyviai ne tik gali laisviau bandyti įvairias darbo su metaforinėmis kortomis technikas, bet turi ir vedančiosios palaikymą, korekcijas, patarimus ir pastebėjimus. Būdami stebėtojais –  iš šono gali matyti kitus ir save, pasimokyti iš kitų klaidų ir gebėjimų, gauti naudingas įžvalgas. Aptarimų metu, per vienų patirtas situacijas ir užduotus klausimus, visi kiti taip pat „susirenka" bendrą patirtį, aptaria įvairias galimybes ir formuoja naujus gebėjimus. Praktikos metu vyksta ir grupinės supervizijos, kurių metu visi kartu stebėdami vykstantį vienos poros darbo procesą mokosi, semiasi patirties.

Labai svarbi praktikos dalis – tai, kad dalyviai vieni kitiems tampa klientais, kas kam gali tapti net rimtu terapiniu procesu. Ši patirtis labai padeda sprendžiant įvairius asmeninius, šeimos klausimus, mažinti probleminių vietų skaičių ir auginti savo asmeninį potencialą, atskleisti naujas galimybes.

Praktikos metu kiekvienas dalyvis eina savo tempu, gyliu, kas atitiktų jo galimybes, o kiti mokosi tai palaikyti. Grupės vedančioji padeda tame procese.


Aukime kartu, kaip specialistai ir kaip asmenybės.

PRAKTIKOS VEDANČIOJI:
Daivadaiva.jpg Čepulytė
Psichologė, sertifikuota metaforinių asociatyvinių kortų "OH-cards" specialistė, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos ir konsteliacijų specialistė, grupių vedančioji.

Metaforinės asociatyvinės OH kortos.
Paskirtis, naudojimo būdai
(pasakoja psichologė Daiva Čepulytė)

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

daiva-mak.jpg

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės tel.:  8 620 91691
arba susisiekite tiesiogiai su programos organizatoriais:

Sisteminių sprendimų institutas, Vilnius, www.konsteliacijos-d.lt
Kūrybinės dirbtuvės „OH-Studio" (Baltarusija), www.OH-Studio.org
Leidykla „OH Publishing House" (Vokietija), www.OH-Cards.com
Kiti šaltiniai: OH Cards Institute, www.OH-Cards-Institute.org , www.oh-cards-na.com

 

Aprašymai apie metaforinių asociatyvinių OH kortų rinkinius:

.

Harmoningiems poros santykiams. Metaforinės kortos TANDOO.

*Apmokėtas avansas negrąžinamas, išskyrus tais atvejais, kai užsiėmimas neįvyksta arba perkeliamas kitai datai.


Jei sumokėję, nebegalite dalyvauti seminare, vietoj Jūsų gali dalyvauti kitas žmogus, galite dalyvauti kitame mūsų renginyje arba įsigyti prekių už šią sumą PARDUOTUVĖ  

 

VšĮ Sisteminių sprendimų institutas, Vilnius
www.konsteliacijos.lt