VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Kaip mus rasti Vilniuje - Fabijoniškių g.

Mūsų adresas Vilniuje – Fabijoniškių g. 6-3


ATVAŽIUOTI IKI MŪSŲ GALITE:

Autobusais: 5, 24, 52, 87 (išlipti Stasio Lozoraičio stotelėje, šalia verslo centro JURA).
3G autobusu – (išlipti Igno Šeiniaus stotelėje, šalia parduotuvės IKI). Arba išlipus, pavažiuoti 1 stotelę iki Stasio Lozoraičio stotelės.

Autobusais: 10, 55.
Važiuojant 10 autobusu, išlipti stotelėje "Kaimelio žiedas" (šalia prekybos centro MANDARINAS).
Važiuojant su 55 autobusu, išlipti "Kaimelio" stotelėje (
šalia prekybos centro MANDARINAS).

Troleibusais 16, 19;
Autobusais 46, 48, 55;
greituoju autobusu 2G
Išlipti stotelėje "Vilniaus rajono poliklinika"
.

Visuomeninio transporto maršrutus ir grafikus galite rasti tinklapyje: https://www.stops.lt/vilnius/


Spustelėjus ant paveikslėlių – jie pasididina.

mes vilniuje.jpg


Jei važiuosite iš centro troleibusais 16, 19; autobusais 46, 48, 55; greituoju autobusu 2G, Jums reikės išlipti reiks stotelėje "Vilniaus rajono poliklinika" ir eiti Laisvės pr. gatve (link Gusto blyninės) tiesiai iki gatvės pabaigos (Jums einant, dešinėje gatvės pusėje bus Vilniaus rajono centrinė poliklinika).

Priėję gatvės pabaigą, kirskite Baltrušaičio gatvę ir toliau eikite tiesiai pro degalinės "Stateta" aikštelę (dešinėje) ir "Manekenų pasaulis" pastatą (kairėje), kol prieisite Ukmergės gatvę ir Stasio Lozoraičio stotelę.

Perėję gatvę, eikite tolyn takeliu tarp kalniuko ir verslo centro JURA (pro kairę JURA pastato pusę) – link oranžinio gyvenamojo namo (Fabijoniškių g. 2).

1fab.jpg

Atsidursite gatvelėje, kurios dešinėje bus oranžinis pastatas (Fabijoniškių g. 2), o kairėje – kotedžas (kiemas apsodintas tujomis), kuriame ir esame įsikūrę (Fabijoniškių g. 6-3). Paėję iki gatvelės pabaigos, sukite į kairę (Fabijoniškių g.) ir iškart už konteinerių bus pirmas kotedžų kiemas – į jį ir sukite.

2fab.jpg 3fab.jpg

5fab.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eikite pro vartus gilyn į kiemą (kotedžas Fabijoniškių g. 6), praeikite pro antrus vartus pamatysite duris, ant kurių pažymėtas skaičius 3. (Ant lango taip pat kabo lapas su skaičiumi 3).

Užeikite arba jei durys užrakintos – skambinkite į durų skambutį. :)

 

7fab.jpg 8fab.jpg
10fab.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 


Jei važiuosite iš centro autobusais 5, 24, 52, 87, išlipkite Stasio Lozoraičio stotelėje (žiūrėkte aukščiau, kur nurodyta, kaip ateiti nuo verslo centro JURA).  

--------------------------------------------------

Jei važiuosite greituoju autobusu 3G nuo centro, išlipę Igno Šeiniaus stotelėje (prie IKI parduotuvės), eikite tiesiai Ukmergės gatve, kol prieisite verslo centrą JURA (žiūrėkte aukščiau, kur nurodyta, kaip ateiti nuo verslo centro JURA). Arba apeikite prekybos centrą IKI ir eikite link mūsų Fabijoniškių gatve. Praėję oranžinį gyvenamąjį namą (Fabijoniškių g. 2) pamatysite kotedžus – užeikite pro vartus į pirmą kotedžų kiemą (Fabijoniškių g. 6), apsodintą tujomis.

--------------------------------------------------
Jei važiuosite/eisite nuo prekybos centro "Mandarinas" pusės – važiuokite/eikite tiesiai Fabijoniškių gatve ir sukite į paskutinį kotedžų kiemą – Fabijoniškių g. 6-3 (dešinėje gatvės pusėje, neprivažiavus oranžinio gyvenamojo namo Fabijoniškių g. 2).
kaip ateit nuo mandarino.jpg
JEI VISTIEK MŪSŲ NERANDATE, SKAMBINKITE TELEFONAIS:
8
637 74700, 8 620 91691  

 

Jei važiuosite automobiliu nuo centro, ties Senukų prekybos centru (Ukmergės g.), sukite į dešinę (gatvelė tarp IKI ir RIMI parduotuvių), po to į kairę – kad IKi parduotuvė liktų Jums kairėje – atsidursite Fabijoniškių gatvėje. Važiuokite tiesiai, kol pravažiuosite oranžinį gyvenamąjį namą (Fabijoniškių g. 2), su parduotuvėlėmis pirmame aukšte. Tuomet dar šiek tiek pavažiuokte į priekį ir sukite į pirmą kotedžų kiemą – iškart už konteinerių (išskirtinis kiemo ženklas – tvora, apsodinta tujomis).


privaziavimas automobiliu.jpgfab6-kor.jpg

 .

iejimas i patalpas.jpgSpustelėjus ant paveikslėlių – jie pasididina.

Įvažiavę į kiemą pamatysite kotedžą Nr. 6. Važiuokite gilyn į kiemą pro antrus vartus, kol pamatysite duris, pažymėtas skaičiumi 3 (ant įstiklinto balkono lango taip pat bus skaičius 3).

Automobilį galėsite pasistatyti prie įėjimo į mūsų patalpas, o jei ten nebūtų laisvos vietos, pavažiuokite toliau ir statykite automobilį kiemo gale – aikštelėje (prie vaikų darželio).

 


----------------------------------------------

 

Mus pasieksite per 5-7 min., eidami pėsčiomis nuo:

IKI prekybos centro (Fabijoniškių g. 2A)
Prekybos centro "Mandarinas"(Ateities g. 91)
Prekybos centro "Senukai" (Ukmergės g. 244)

 

Važiuojant autobusu nuo Lukiškių aikštės, mus pasieksite per 20 min. Važiuojant autobusu nuo Žaliojo tilto – per 15 min.  Nuo Stasio Lozoraičio stotelės pėsčiomis eiti reikės apie 2 min, nuo Igno Šeiniaus stotelės – apie 5 min.

Važiuojant troleibusu nuo Europos aikštės, mus pasieksite per 20 min. Važiuojant greituoju autobusu nuo stoties – per 35 min. Nuo stotelės Vilniaus rajono poliklinika pėsčiomis reikės paeiti apie 8-10 min.