VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Kiek mamos širdyje – tiek laimės gyvenime

Motinos dieną iš naujo atrandame savo santykį su mama.
Kaip šis santykis įtakoja mūsų gyvenimą
kviečiame sužinoti

paskaitoje ir praktinėje konsteliacijų sesijoje

KIEK MAMOS ŠIRDYJE – TIEK LAIMĖS GYVENIME
mamos diena.jpg

KAUNE
Balandžio 28 d. (antrad.),18-22 val.

Savanorių pr. 347-302 aud.  

ATIDĖTAS

VILNIUJE
Balandžio 30 d. (ketvirtad.),18-22 val.
Fabijoniškių g. 6-3  

ATIDĖTAS

.

Kokios paslaptys slypi už stipraus ryšio su mama? 

Daugelis net neįsivaizduoja, kad už gyvenimo, santykių, meilės nesėkmių ir net sveikatos sutrikimų, finansų problemų gali slypėti neteisingas santykis su mama. Ir nebūtinai tai blogi santykiai, ar jų nebuvimas visai. Neretai ne tik konfliktai, bet ir gailestis, susijungimas su mama jos skausme ar varge gali neleisti mums kurti savo gyvenimo, ar griauti sėkmę, santykius ir meilę, sveikatą.

 

Pirmasis ir svarbiausias santykis šiame gyvenime yra mūsų santykis su mama, per kurią ir gauname gyvenimą. Jei santykis su mama teisingas – sekasi ir gyvenime. Ir tai nepriklausomai nuo to kaip mama reaguoja į mus ir ar ji dar su mumis ar jau amžinybėje.


Geri santykiai su mama – tarsi dovana. Tačiau šią dovaną galime gauti tik tuomet, kai sutinkame ją priimti. T. y., kai galime priimti savo mamą tokią, kokia ji yra. Priimti suprasdami, kad visa tai, ką mama mums davė ar ko nedavė, nėra vien jos pačios indėlis. Kad už jos stovi jos mama, o už jos – močiutė ir t. t. Todėl negali būti jokių priekaištų ar pageidavimų mamai, kad pvz., ji turėjo būti kitokia – galbūt geresnė, labiau mylinti. Nes būtent iš tokios mamos, kokia ji yra mes ir gimėme tokie, kokie esame.
Todėl ta mama, kurią turime ir yra mums ideali mama.

.

atsilieppp.jpg

.

Dėka savo mamos mes gauname pačią didžiausią dovaną – mūsų gyvenimą. Kartu su gyvenimu gauname ir tą kūrybinę jėgą, kuri teka per tūkstančius mūsų giminės kartų.
Didžiulė laimė, jei randame kelią link savo mamos. Nes jei mūsų širdyje yra vietos mamai, jei mes priimam ją – tai ir gyvenimas mus priima, o mes sugebame imti jo dovanas ir galimybes. Čia ir prasideda laimė. Apie visa tai – paskaitoje (pirmoje seminaro dalyje).

atsiliepimas_naujas.jpgKodėl kartais sunku rasti ryšį su mama, aiškinsimės praktinio metodo – šeimos konsteliacijos pagalba, antroje seminaro dalyje. O išsiaiškinę – bandysime rasti kelią link savo mamos, tuo pačiu atsiverdami gyvenimo sėkmei ir laimei. 

 

ŠEIMOS KONSTELIACIJA. KAS TAI?

 

Šeimos konsteliacija (išdėstymas) - vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•   Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•   Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•    Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•   Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).


Taikant šeimos konsteliacijų metodą nereikalingi ilgi išsipasakojimai ar kalbėjimai apie skausmingus praeities įvykius. Į sunkius įvykius žvelgiama per simbolinį paveikslą tam, kad atrasti gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. 
Todėl dažnai gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kurie toliau vystosi gyvenime.

 


KAIP VYKSTA ŠEIMOS KONSTELIACIJŲ SESIJA?

 

Klientas, norintis jo klausimo išdėstymo, išrenka iš grupės kelis dalyvius-pagalbininkus, kurių paprašo laikinai būti jo šeimos narių atstovais.Tuomet, vadovaudamasis savo pojūčiais,  pastato juos rato viduryje  – kartu ar atskirai, toliau ar arčiau vienus nuo kitų.

Čia niekas nieko nevaidina, bet per dalyvių pojūčius, išdėstytą paveikslą bei pasakytas frazes atsiskleidžia naujas supratimas apie tai,  kaip jaučiasi šeimos nariai ir kas vyksta jų gyvenime.

Beveik visuomet pats klientas pastebi, kad tai išties jo gyvenimo, šeimos paveikslas, kuris iš tiesų parodo, kas yra reikšminga ir kas yra ar buvo paslėpta, pamiršta.

Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams,
net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas. Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.

 

Konsteliacija gali būti ir kaip savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas,
"įrankis" žmonėms, einantiems savęs pažinimo, tobulėjimo keliu. 

 

Šeimos konsteliacijų sesijoje galima dalyvauti :

- Kaip klientui – asmeninio klausimo išdėstymui konsteliacijoje.
(Norint užsiregistruoti savo klausimo sprendimui, būtina sudalyvauti bent viename seminare, kaip dalyviui-stebėtojui, tam, kad suprasti, kaip vyksta konsteliacijos procesas).
- Kaip dalyviui-stebėtojui, kuris stebi bei taip pat dalyvauja konsteliacijoje,
kaip pagalbininkas, taip gaudamas reikšmingos patirties sau.

kazimieras d. daugela.jpgSeminarą veda:
Kazimieras D. Daugėla,

sisteminis psichoterapeutas-mokytojas,  jau ne vienus metus skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis.

 - Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).

- Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

Skaitykite plačiau:

PASTABA:

Kaina "pagal susitarimą" reiškia, kad seminaruose ir individualiose sesijose dalyvauti, būti klientu ir gauti pagalbą gali kiekvienas, kuriam tai svarbu ir reikalinga, nepriklausomai nuo jo finansinės padėties.

Yra susitariama arba dėl atsiskaitymo dalimis vėliau, arba dėl nuolaidos
(kuri gali būti įvairi – svarbu, kad tai būtų teisinga tam asmeniui).