Sisteminiai šeimos konsteliacijos, konsultavimas ir sprendimai. Meno terapija.
 

VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos-d.lt

 


lt ru
 
   
Apie KONSTELIACIJŲ metodą

family+constellation+tree-v.sm-1.jpgMes dažnai manome, kad suprantame savo, šeimos ar kito problemas ir žinome, kaip jas spręsti. Juk tiek daug psichologinių knygų perskaitėme, seminarų, kurie moko kaip laimingai ir be rūpesčių gyventi, aplankėme.

Atrodo tiek daug gyvenimo tiesų žinome, tačiau nepaisant to, niekas mūsų gyvenime nesikeičia. Kodėl?

Sąmoningai tikrai stengiamės, daug darome, tačiau jaučiame, kad kažkas iš vidaus mus tarytum stabdo. Kažkas, kas yra giliai viduje - pasąmonėje ir ko niekaip negalime apčiuopti.

Pasąmonės sąmoningai nesuvokiame, tačiau jos įtaka mūsų gyvenimui milžiniška: joje slypi visi mūsų norai, baimės, traumos, giminės programos, emociniai blokai ir t.t. Jie mūsų gyvenime reiškiasi automatiškai ir kontroliuoti jų negalime.

Mūsų viduje, kaip genetinis kodas užšifruota visa giminės informacija. Tai tarsi milžiniška ištisų kartų ir likimų dėlionė, kurioje neturėtų trūkti nė vienos detalės.

Jei dėl kažkokios priežasties atmetame tam tikras savo tėvų ar giminaičių savybes (nes jie, pavyzdžiui, yra asocialūs, girtaujantys ir pan.), tuo daugiau jų pastebime savyje ar savo vaikuose.

Ir atvirkščiai - jei turime gerą santykį su savo kilmės šeima - reiškia, kad turime tokį pat santykį su savo gyvenimu.

 

Konsteliacijų metodo pagalba įmanoma pažvelgti į giliausias mūsų sąmonės kerteles – į savo šeimos, giminės vidinius procesus, kurie labai smarkiai įtakoja mūsų gyvenimą ir dažniausiai "plika akimi" yra nematoma – ir iškelti visa tai į dienos šviesą. Tuomet baimės, traumos, emociniai blokai ir visi kiti „baubai" mūsų jau nebegąsdina ir nebėra stabdis judėjime į priekį - galime su jais tvarkytis, juos keisti, koreguoti.

Praktinis patyrimas daug labiau nei "sausa" teorija padeda pajusti ir išgyventi įvairius dalykus, kurie užtvirtina naujai išgirstas, o galbūt jau iš anksčiau turimas žinias.

 

Neretai, po mūsų šeimos konsteliacijų seminarų, žmonės sako: "Atrodo, jau seniai tą žinojau, tačiau seminaro metu visa tai išgyvenau ir supratau, kad iš tiesų tik dabar ir atėjo tikrasis žinojimas".

 .

 

Kazimieras D. Daugėla radijo laidoje "Čia ir dabar" 


KONSTELIACIJOS METODAS:
PROBLEMŲ SPRENDIMAS IR NAUJA PASAULĖŽIŪRA

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

k d radio laidoje.jpg

 

ŠEIMOS KONSTELIACIJA. KAS TAI?


Šeimos konsteliacija (išdėstymas) – vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS ŠEIMOS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•   Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•   Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•    Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•   Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).

Taikant šeimos konsteliacijų metodą:

-  Nereikalingi ilgi išsipasakojimai, neverčiama "knaisiotis" po skausmingus praeities įvykius.

-  Gana greitai galima pasiekti rezultatų.

- Neretai vienas šeimos konsteliacijų seansas prilygsta keletui įprastų psichologinių konsultacijų, tokiu būdu sutaupoma ne tik laiko, bet ir lėšų.

 

Konsteliacijos pagalba galima ne tik giliau pažinti save ir aplinkinius, bet ir pagilinti ryšius su artimaisiais, sustiprinti santykius ir meilę, atrandant savyje dar nepanaudotus resursus, galimybes. Ji gali būti ir kaip savarankiškas, ir kaip pagalbinis metodas, "įrankis" žmonėms, einantiems savęs pažinimo, tobulėjimo keliais.
DALYVIŲ ATSILIEPIMAI PO SEMINARŲ SU  ŠEIMOS KONSTELIACIJOMIS:

default3.jpg "Iš pirmo žvilgsnio arodantis nesuprantamas žodis "konsteliacija" – daug greitesnis būdas efektyviau pažinti save bei spręsti problemas. Konsteliacijos pagalba ne tik sužinai kažką daugiau apie save ir savo šeimą, bet ir pajauti vidum. Tas pajautimas – labai stiprus. Jo dėka atrandi tai, ko tau trūksta gyvenime."


Žiūrėti video įrašą

default2.jpg "Konsteliacijos man padėjo sugrįžti į save – ėmiau save jausti. Pradėjo tavrkytis santykiai su vyru. Jis pradėjo matyti mane realiai – tokią, kokia esu."

 

 

Žiūrėti video įrašą

default4.jpg "Atėjusi į konsteliacijų seminarą – radau aukso kasyklą. Niekada negalvojau, kad viduje turiu tiek daug užspaustų dalykų, kurie taip lengvai ir greitai gali būti ištraukiami."

 

 

Daugiau atsiliepimų galite rasti ČIA

ir ČIA (video atsiliepimai)

ŽIŪRĖTI VIDEO ĮRAŠĄ

mqdefault.jpg

Ar neteko girdėti moters ar merginos sakant: „Aš tikrai nebūsiu tokia, kaip mano mama!"

Arba vyro, kuris tikintų, kad jis ir jo tėtis – kaip diena ir naktis?

Dauguma iš mūsų norim būti kitokiais nei mūsų tėvai, tačiau nepaisant to tampam lygiai tokiais pačiais, kaip jie.

Kaip nekartoti tėvų klaidų, gyventi savo gyvenimą ir tapti laimingais žiūrėkite šiame video fragmente iš Santykių harmonizavimo vakaro su šeimos konsteliacijomis.