VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
PASLĖPTAS VERSLO IR GYVENIMO VEIDAS

Patyriminis seminaras su verslo konsteliacijomis

PASLĖPTAS VERSLO IR GYVENIMO VEIDAS
pasleptas verslo veidas_2020.jpg
Seminaras skirtas verslo konsultantams, verslo savininkams, organizacijų vadovams, personalo bei padalinių vadovams 

VILNIUJE,
2020 m. kovo 3 d. (antrad.), 10-18 val.

Green Park Hotel, Ukmergės g. 363 

REGISTRACIJA

Organizacijoje ir versle, kaip ir visose žmonių sistemose, gyvenime, nepriklausmai nuo valios ir norų, veikia sisteminiai dėsniai, tvarka. Tai tiesiog yra žmonių pasąmonėje. Kartais jų savaime laikomės, o kartais jie gali būti pažeisti. Tuomet kyla sunkumai ir kliūtys veikloje, kurie net ir turint logišką paaiškinimą sunkiai tvarkosi, arba vis tiek lieka nesuprantamas apsunkinimas. Tai gali liesti bet kurią veiklos ar kadrų sritį.

Seminaras pagrįstas sisteminiu-fenomenologiniu požiūriu ir praktika. Pagrindinis tikslas - organizacijai suprasti priežastį, dėl kurios viskas vyksta būtent taip. Pagrindinė užuotis -  pažvelgti naujai, o ne tik iš įprastos teisinės, finansinės, vadybinės pusės.

Seminare susipažinsime ir pasinaudosime sisteminės fenomenologinės psichologijos instrumentu - organizacijų ir verslo konsteliacija (išdėstymas). Tai ne tik organizacijos, ar verslo struktūros, pareigybių, veikiančių asmenų sąveikos peržvelgimas. Čia galime įtraukti įvairiausius galimai svarbius elementus - tikslai,  produkcija, projektai, pinigai, resursai, funkcijos, klientai, konkurentai, konkrečios problemos, kliūtys, ir kitus.

Konsteliacijoje atsiskleidžia minėtų elementų sąveika, paslėptos sudėtinės dalys, emocinis ir psichologinis faktoriai ir viso to įtaka organizacijai bei verslui. Dalyviai ne tik tai pamato, bet ir patys realiai gali naujai pajausti, „išgyventi" situaciją, problemą ir sprendimą.

Nors organizacijų konsteliacijos Lietuvos verslo srityje dar mažai žinomos, jos jau užsirekomendavo kaip labai efektyvus instrumentas psichoterapijoje. Taip pat, nemažai stambių Europos įmonių, tokių, kaip BMW, ISp, jas naudoja naujų įžvalgų bei išsamių atsakymų, netgi sunkiuose klausimuose, atradimui.

Žiūrėkite vaizdo įrašus su mūsų institute jau viešėjusiais bei dar laukiamais lektoriais: 

Organisational Constellation by Andre Burki, Team Architect, Perth WA (anglų k.)

Business Constellations Company Coaching Organisational Constellations. John Whittington (anglų k.)

Организационные расстановки Анны Естратовой (rusų k.)

Prezentacija „Organizacinės konsteliacijos pagal Bert Hellinger“ – Andrey Vasiljev, Maskva (rusų k.)

Seminare:
•    Apie ką praneša sunkumai ir kliūtys?
•    Kaip „veikia“ sisteminių dėsnių laikymąsis: priklausymas, tvarka ir mainai?
•    Kam tarnauja pinigai? Kodėl pas vienus jų yra ir vis daugėja, o pas kitus – ne?
•    Verslo, susįjusio su šeimos nariais, ypatumai.
•    Profesinis perdegimas.

Seminare – teorinė ir praktinė informacija, pratimai grupėse, o taip pat - 2-3 jūsų atvejų sisteminiai nagrinėjimai su konsteliacija (priklausomai nuo užklausų). Konsteliacijos-išdėstymo metu nagrinėjant atvejį kaip pagalbininkai dalyvauja ir kiti dalyviai, asmeniškai patirdami sisteminių procesų pobūdį ir reikšmingumą.

Verslo konsteliacijos-sisteminiai išdėstymai:

•    padeda išsisaiškinti su jūsų ar atsakingų asmenų Vieta ir Vaidmeniu vienoje ar kitoje sistemoje, kurioje jūs dirbate, arba toje, kuriai vadovaujate.
•    parodo santykių būseną ir struktūrą (koalicijos, konkurencija, piknaudžiavimas valdžia, atstūmimas), negatyvią įtaką iš įmonės veiklos ar jos kūrėjų praeities.
•    atskleidžia, kaip sistemoje suvokiamas vadovavimas ir parodo kontekstų atskyrimą (pavyzdžiui, asmeninių ir verslo santykių).
•    yra ypatingai paklausios šeimos įmonėms. Su jų pagalba galima išsiaiškinti, kur greičiausiai reiktų ieškoti problemos: savininkų šeimoje ar įmonės valdyme, o gal kažką reiktų keisti abiejose srityse?

Naujos sisteminio požiūrio įžvalgos, suvokimas, reikšmingai papildo jau esamą, padeda rasti naujus sprendimus.

Seminaras vyks rusų kalba, su vertimų į lietuvių kalbą.

jelena kuznecova.jpg
SEMINARO VEDANČIOJI:

Jelena Kuznecova, Rusija

www.rasstanovka.ru

psichologė, struktūrinių, organizacinių ir šeimos konsteliacijų specialistė (kviestinė Maskvos konsultavimo ir sisteminių sprendimų instituto dėstytoja), metodo „SHADOW WORK" mokymo trenerė, supervizorė.

 

Informacinio-analitinio centro „Idėjų bankas" vadovė.

Verslo konsultantės ir trenerės patirtis su pramonės bei mažo ir vidutinio verslo įmonėmis – 19 metų.

REKOMENDUOJAME

trauma karjeroje.jpgSeminaras
APIE KARJEROS SUKRĖTIMĄ – TRAUMĄ
IR TRAUMĄ APSKRITAI 

VILNIUJE – kovo 4 d.

Seminaras skirtas psichologams, asmens ir verslo konsultantams, vadovams bei asmenims, patyrusiems karjeros sukrėtimų, pokyčių... Skaityti plačiau, registruotis

KVIEČIAME MOKYTIS

SISTEMINĖ FENOMENOLOGINĖ PSICHOTERAPIJA,
KONSULTAVIMAS IR ŠEIMOS KONSTELIACIJOS 

Bazinis konsultanto kursas
2020-2022 m.

I mokymų modulis, jau kovo 6-8 dienomis
Saityti plačiau apie 1 modulį

Ši terapijos sritis apjungia Jungo psichoanalitinę, lauko, šeimos sistemų teorijas, schemų bei konceptinę terapijas, transakcinės analizės, Eriksono hipnozės, psichodramos ir šeimos rekonstrukcijos elementus ir kt. Kaip fenomenologinio patyrimo procesas  - tiria kaip čia ir dabar atsiskleidžia vidinis asmens, šeimos pasaulis, transgeneraciniai ryšiai, ir kaip visa tai veikia ir įtakoja asmens ir šeimos dabartį. Tai į sprendimą orientuota trumpalaikė terapija su ilgalaikiu terapiniu poveikiu... Skaityti plačiau apie mokymų kursą

*Įmoka/avansas už seminarą grąžinami tik tais atvejais, kai seminaras neįvyksta arba perkeliamas kitai datai ir naujoji data Jums nebetinka.

Visais kitais atvejais įmoka/avansas negrąžinami. Jei apmokėję už seminarą, nebegalite jame dalyvauti, vietoje Jūsų jame dalyvauti gali kitas žmogus arba galite dalyvauti kitame mūsų seminare, užsiėmimuose ar mokymuose. Arba už šią sumą galite įsigyti prekių (knygų, psichologinių kortų, paskaitų įrašų) PARDUOTUVĖ