VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Mirties ir netekties tema šeimoje, gyvenime, konsultavime ir pagalboje
GYVENIMAS IR MIRTIS. MIRTIES IR NETEKTIES TEMA ŠEIMOJE, GYVENIME, KONSULTAVIME IR PAGALBOJE
life circle.jpg

Seminaras skirtas įvairių pagalbos sričių specialistams: psichologams, psichoterapeutams, medikams, soc. darbuotojams, pedagogams, konsultantams

Seminaro vedančioji – Natalja Klevcova
(Rostovas prie Dono, Rusija)

VILNIUJE
2019 m. spalio 1 d. (antrad.), 10-18 val.
Green Park Hotel, Ukmergės g. 363
.

Gyvenimas ir mirtis – tampriai susiję.  Susitikimas su šia tema neretai tampa iššūkiu ne tik pačiam asmeniui, kurį tai lieičia, jo artimiesiems, bet ir specialistui, pagalbininkui.

Gyvenimo ir mirties tema gali būti svarbi net ir tiems, kurie nėra asmeniškai paliesti netekties ar pavojaus netekti. Per reakcijas į šią temą atsiskleidžia ir jos aktualumas.

Gilinantis į vidinį asmens, šeimos pasaulį atrandame, jog apsunkinančios būsenos, sutrikimai, asmens ir santykių, šeimos konfliktai, skyrybos, priklausomybės, suicidiniai polinkiai, psichinės ir fizinės ligos – neretai vidiniame pasaulyje yra susiję su tais, kurių kažkada netekome.  Arba su nebaigtu mirties ir netekties priėmimo procesu asmeniškoje ar net ir ankstesnėje šeimos bei giminės patirtyse, net jeigu apie tai ir nežinome. Natūralios, netikėtos, ankstyvos ir prievartinės mirties atvejai čia įneša savas korekcijas. Todėl ir pagalboje kitose temose gali tekti susitikti su gyvenimo ir mirties tema, bei jos vidiniu psichiniu, dvasiniu krūviu.

Su mirtimi ar/ir jos pavojumi šeimoje, asmenyje, netgi mažuose vaikuose vyksta persitvarkymo procesai. Čia neretai susikuria destruktyvios šeimos dinamikos, kaltė, pavadavimas, atpirkimas, lojalumas ligai ir mirčiai, įtakojančios įvairias gyvenimo sritis. Jos gali veikti daugelį metų, net per kelias kartas bei įtakoti ir tuos, kurie gimė vėliau negu įvyko netektis.

 

Seminare dalinsimės, kaip šių procesų supratimas gali padėti ir specialistui, ir asmeniniame gyvenime. Tiek gydant netekties traumas, tiek sprendžiant kitas gyvenimo užduotis.

Nes norėdami padėti kitam, turime turėti pakankamai brandų asmeninį santykį su šia tema.

 

Kai gebame priimti gyvenimą ir mirtį tokius, kokie jie yra sąmoningoje ir vidinėje santarvėje su savo ir kito likimu, galime eiti per gyvenimo pasikeitimus, atskleisti save gyvenimui.

 

Teorinė seminaro dalis bus derinama su praktiniu darbu.

Vedančioji pakvies pažvelgti į šią temą įvairiais kontekstais – geštalto terapija, analitine bei egzistencine psichologija, sisteminė-fenomenologine terapija. REGISTRUOTIS

Seminaras vyks rusų kalba, su vertimu į lietuvių kalbą.

Seminaras vyks Vilniuje, spalio 1 d. (antrad.), 10-18 val. 
Green Park Hotel, Ukmergės g. 363


SEMINARO KAINA
– 55 Eur(Rekvizitus mokėjimui gausite po registracijos)

Jeigu jūsų organizacija gali ir įsipareigoja apmokėti po seminaro, parašykite mums ir mes rezervuosime Jums vietą. 

Bus išduodami VšĮ Sisteminių sprendimų instituto pažymėjimai. 
.

registruotis raudonas.png
.

KVIEČIAME MOKYTIS

SISTEMINĖ FENOMENOLOGINĖ PSICHOTERAPIJA,
KONSULTAVIMAS IR ŠEIMOS KONSTELIACIJOS 

Bazinis konsultanto kursas
2020-2022 m.

Ši terapijos sritis apjungia Jungo psichoanalitinę, lauko, šeimos sistemų teorijas, schemų bei konceptinę terapijas, transakcinės analizės, Eriksono hipnozės, psichodramos ir šeimos rekonstrukcijos elementus ir kt. Kaip fenomenologinio patyrimo procesas  - tiria kaip čia ir dabar atsiskleidžia vidinis asmens, šeimos pasaulis, transgeneraciniai ryšiai, ir kaip visa tai veikia ir įtakoja asmens ir šeimos dabartį. Tai į sprendimą orientuota trumpalaikė terapija su ilgalaikiu terapiniu poveikiu... Skaityti plačiau apie mokymų kursą

*Apmokėjus už seminarą pinigai negrąžinami, išskyrus tais atvejais, kai seminaras neįvyksta arba perkeliamas kitai datai.


Jei sumokėję, nebegalite dalyvauti seminare, vietoj Jūsų gali dalyvauti kitas žmogus arba galite dalyvauti kitame mūsų seminare, arba įsigyti prekių už šią sumą PARDUOTUVĖ