VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Akcija SIST TRP ir SK mokymai 2018

KODĖL norime SUTEIKTI SPECIALIĄ LENGVATINĘ GALIMYBĘ
MOKYTIS sisteminės fenomenologinės PSICHOTERAPIJOS
- specialistams, dirbantiems socialinės paramos ir pagalbos bei švietimo srityse?

 

Matome kiek daug yra psichologinės ir socialinės pagalbos reikalingų žmonių ir šeimų. Jie negali sau leisti apmokamų psichoterapinių sesijų ar psichologo konsultacijų. O dažnai - net ir suteikus tokią galimybę nemokamai (dėl suprantamos motyvacijos ir sąmoningumo) dauguma nesilankytų kas savaitę pas specialistą. Ir tai ne tik rizikos grupės asmenys, šeimos.

Todėl matome, kad šiuo atveju ypač reikalingi trumpalaikės terapijos įrankiai, kurie per minimalų laiką sudomintų, „užkabintų“, suteiktų galimybę rasti sprendimą, patirti jų problemos sprendimo ir kitokios savijautos, sveiko santykio su savimi ir kitais pojūtį, pamatyti naują gyvenimo vaizdą, atrasti ir pajusti viltį. Be abejo - tai turėtų būti ir pakankamai gilaus terapinio poveikio galimybė su išliekamuoju, savaime, arba su minimaliu palaikymu vykstančiu terapiniu procesu.

Tai įmanoma kuomet vienu metu pasitelkiame vizualinį, audialinį, kinestetinį, erdvinį, intuityvinį ir intelektinį poveikį – tai yra visus kanalus kuriais mūsų pasąmonė sąveikauja su aplinka, ją „koduoja“, o mes pergyvename save, kitus ir pasaulį.

Dar svarbu, kad daug kas neįžengia į specialisto kabinetą, nes „jam tikrai nereikia...“. Tačiau ateiti į paskaitą, pasėdėti kartelį grupėje – galėtų. Jeigu jam nieko nereiks kalbėti.... Ir čia - per ekstenalizuotą asociatyvinį kitų žmonių situacijų paveikslą mes atpažįstame ir patiriame savo pasaulį. Ir svarbu – „čia ir dabar“ galime pamatyti bei patirti konfliktų, problemų, simptomų kilimo bei sprendimo scenarijus bei naują savęs pojūtį. Tuomet kinta ir motyvacija.

Šias aprašytas galimybes suteikia Sisteminė šeimos konsteliacija, kaip sisteminės fenomenologinės psichoterapijos metodas - dirbant tiek su grupėmis, tiek ir individualiai.

 

Tai, kas atrodo lyg labai paprasta, savyje talpina daug sudedamųjų.

Ši terapijos sritis apjungia Jungo psichoanalitinę, lauko, šeimos sistemų teorijas, schemų bei konceptinę terapijas, transakcinės analizės, Eriksono hipnozės, psichodramos ir šeimos rekonstrukcijos elementus ir kt. Kaip fenomenologinio patyrimo procesas - tiria kaip čia ir dabar atsiskleidžia vidinis asmens, šeimos pasaulis, transgeneraciniai ryšiai, ir kaip visa tai veikia ir įtakoja asmens ir šeimos dabartį. Tai į sprendimą orientuota trumpalaikė terapija su ilgalaikiu terapiniu poveikiu.

Čia dėka eksternalizacijos ir asociatyvinio darbo žymiai sumažėja pasipriešinimas, per trumpą laiką galime pažinti, atskleisti ir suprasti vidines disfuncines schemas bei sistemines dinamikas - procesus atvedusius iki konfliktų ir destruktyvių elgesio, emocijų ir t.t. Tuomet kiekvienas dalyvis gali vietoje esamo „blogas-geras“ vertinimo patirti savo bei kiekvieno žmogiškumą, supratimą ir vertę. Tai svarbu atstatant savivertę ir motyvaciją. O specialistas palydintis klientą toliau, aiškiau suprasdamas asmens ir šeimos dinamikas gali efektyviau padėti ir bet kurios kitos savo specializacijos būdu.

DĖL ŠIŲ MOTYVŲ NORIME SUTEIKTI GALIMYBĘ socialinės pagalbos srityje dirbantiems specialistams – psichologams, psichoterapeutams, gydytojams, soc.darbuotojams, pedagogams, susipažinti ir mokytis Sisteminės fenomenologinės psichoterapijos, konsultavimo ir šeimos konsteliacijų baziniame kurse specialia sumažinta kaina. Tikimės ir abipusio bendradarbiavimo.

Kviečiame susipažinti ir pasinaudoti tuo savo darbe – didesniam jūsų bei klientų pasitenkinimui. Yra kelios lengvatinės vietos.

REGISTRACIJA SU ŠIA AKCIJA Į MOKYMŲ KURSĄ ČIA - REGISTRUOTIS

 

Daugiau informacijos apie šiuos psichoterapijos mokymus ČIA

 

DĖMESIO ! ! !

Artimiausias mokymų modulis "Tėvai ir vaikai" –
jau 2018 m. spalio 26-28 d. Vilniuje.

 

Jį ves žymi pedagogė ir psichoterapeutė
Marianne Franke-Gricksh (Vokietija), su vertimu į lietuvių k.

 

Vyks ir papildomi jos seminarai:

Spalio 25 d.
SISTEMINIAI SPRENDIMAI, ĮGALINANTYS GERINTI SANTYKIUS IR PSICHINĘ SVEIKATĄ TARP VAIKŲ, JAUNIMO IR JŲ TĖVŲ


Spalio 30 d.
„TU ESI VIENAS IŠ MŪSŲ“ SISTEMINĖS ĮŽVALGOS, SPRENDIMAI IR NAUJI BŪDAI SUJUNGTI NAMUS IR MOKYKLĄ 

Jeigu norite arčiau susipažinti su šios srities darbo principais ir šeimos konsteliacija, artimiausiu metu galite dalyvauti šiuose seminaruose:

1. „SISTEMINIS FENOMENOLOGINIS POŽIŪRIS IR KONSTELIACIJOS KONSULTAVIME, TERAPIJOJE“ - Psichologams, įvairių krypčių psichoterapeutams, konsultantams, studentams
VILNIUJE ir KAUNE

Skaityti plačiau, registruotis

2. Praktiniai seminarai, kuriuose vyksta klientų terapiniai darbai su konsteliacijomis (čia negalėsime daugiau laiko skirti paaiškinimams apie darbą grupėje ar individualų). Skaityti plačiau, registruotis


3. Registruokitės gauti naujienas apie renginius specialistams ir visuomenei.


4. Rašykite, skambinkite, klauskite. Jeigu nepavyksta registracija, susisiekite:
info@konsteliacijos.lt
863774700