VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos.lt

 


lt ru
 
   
Seminarų tipai ir kainos

KOKIE BŪNA SEMINARAI?

 

Visi seminarai, kuriuos veda psichoterapeutas Kazimieras D. Daugėla būna su konsteliacijomis. Kai kuriose seminaruose papildomai dar būna paskaita, atsakymai į klausimus arba darbas su visais seminaro dalyviais. Plačiau apie seminarų tipus skaitykite žemiau.

 

I.   Dviejų dalių seminarai:

1)  Paskaita pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (2 klientai) antroje dalyje. PASKAITOS būna įvairiomis temomis: tėvai-vaikai, vyras-moteris, sveikata-ligos, misijos, kurias atliekame gyvenime ir kt. 


2)   Praktikumas pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (1 klientas) antroje dalyje. PRAKTIKUMO metu vyksta praktinis darbas su visais dalyviais - konsteliaciniai pratimai (mini konsteliacijos), kai kiekvienas gali pažvelgti į savo asmeninį klausimą/situaciją/problemą. 


3)   Klausimų-atsakymų vakaras pirmoje dalyje + asmeninės konsteliacijos (2 klientai)  antroje dalyje. KLAUSMŲ-ATSAKYMŲ VAKARAS – tai kai seminaro vedantysis atsakinėja į dalyvių užduotus klausimus iš įvairių arba konkrečios temos, nurodytos seminaro pavadinime (vyras-moteris, tėvai-vaikai ir kt.). 

 

II. Seminarai "KONSTELIACIJŲ VAKARAS". Juose vyksta tik praktinis darbas su asmeninėmis konsteliacijomis. Per vakarą paprastai atliekamos 3 konsteliacijos, t.y. padirbama su 3 klientais. 


Nauja
III. SAPNŲ KONSTELIACIJOS. Šių seminarų metu atliekamos asmeninės sapnų konsteliacijos –
konsteliacijoje nagrinėjamas kliento sapnas. Klientų iš anksto neužrašinėjame, jie atrenkami ekspromtu seminaro eigoje. Paprastai atliekamos 2-3 konsteliacijos per vakarą.

 

IV. SEMINARŲ CIKLAI. Jie paprastai susideda iš 3 seminarų (dviejų seminarų su paskaita ir vieno praktikumo). Mokant iškart už visą ciklą – nuolaida. Išsamensę informaciją apie  nuolaidą rasite prie konkretaus seminarų ciklo platesnio aprašymo (skiltyje RENGINIAI ).

 

KOKIOS YRA SEMINARŲ KAINOS?

Seminarų kainos prasideda nuo 5 Eur ir skiriasi priklausomai nuo seminaro tipo ir kt. Informaciją apie konkretaus seminaro kainą, ar yra kažkokios nuolaidos, rasite prie to seminaro platesnio aprašymo ("skaityti plačiau, registruotis").

 

Informaciją apie renginius su konsteliacijomis rasite ČIA 

KLIENTAS, DALYVIS, STEBĖTOJAS konsteliacijoje. KAS JIE?
Skaitykite plačiau
ČIA

 

Jei turite papildomų klausimų, kreipkitės:

Tel.: 8 620 91691

El.p.: info@konsteliacijos.lt