VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos-d.lt

 


lt ru
 
   
Sapnų konsteliacijos

Praktinis seminaras

SAPNŲ KONSTELIACIJOS

door to dream-3.jpg

VILNIUJE
Balandžio 9 d. (antrad.),18-22 val.
Fabijoniškių g. 6-3  

REGISTRUOTIS

KAUNE
Balandžio 11 d. (ketvirtad.),18-22 val.

Savanorių pr. 347-302 aud.  

REGISTRUOTIS


Kasnakt sapnų pasaulis siunčia reikšmingus ženklus
apie kasdienį gyvenimą ir mus pačius.

Tačiau ar atkreipiame dėmesį į savo sapnus?
Ar sugebame suprasti juos ir pasinaudoti
jų teikiama dovana?

O gal atrodo, kad sapnai tik
praėjusios dienos atspindys?

 

 

Iš tiesų, sapnai ne tik padeda priimti praėjusios dienos įvykius, bet ir praneša svarbią informaciją apie dabartį bei ateitį. Atskleidę sapne užkoduotą informaciją, galite atrasti ne tik naują žinojimą apie save ir savo situaciją, bet ir gauti papildomų gyvybinių jėgų bei energijos jai išspręsti.

Sapnų prasmės aiškinimasis – tai dar vienas savęs pažinimo, savęs supratimo ir išreiškimo būdas. Jis padeda ne tik iškrauti, išreikšti emocijas, bet taip pat pasiekti gilesnį būties pilnatvės išgyvenimą.

Sapnai šie slapti mūsų pasąmonės pasiuntiniai – gali išryškinti problemų priežastis, padovanoti įkvėpimą, padėti prognozuoti ateitį, atskleisti praeitį, įveikti gyvenimo kliūtis.

 

Pagrindinis sapnų tikslas
padėti mums įsisąmoninti tai, kas vyksta mūsų gyvenime.

Sapnai gali parodyti mums mūsų paslėptus norus ir papasakoti apie mūsų organizmo poreikius. Jie padeda mums gauti įžvalgas apie mūsų santykius su aplinkiniais ir kaip juos pagerinti.

Darbas su sapnais primena pokalbį su patikimu draugu, kuris žino apie mus praktiškai viską ir yra pasiruošęs aptarti bet kokias mūsų gyvenimo peripetijas ir padėti mums rasti atsakymus į mums svarbius gyvenimo klausimus.

ATSILIEPIMAI PO BUVUSIŲ SAPNŲ KONSTELIACIJŲ SEMINARŲ 

 

Noriu pasidalinti sapnų konsteliacijų seminaro įspūdžiais  ir patirtimi  po jo.

Visada žinojau, kad sapnai yra informatyvūs ir gali nešti mums svarbią žinią. Tačiau į sapnų konsteliacijų seminarą labai rimtai nežiūrėjau, tiesiog buvo smalsu ir traukė sudalyvauti. Seminaro metu patyriau, kad konkretaus sapno konsteliavimas yra labai rimtas ir progresyvus savęs pažinimo ir patyrimo būdas. Aš suvokiau, kad sapnas yra labai svarbi dalis manęs pačios, mano gyvenimo. Sapnas yra mano pasąmonės dalis, o konsteliacija padėjo jį įsisąmoninti. Dabar aiškiai matau situaciją, informaciją iš sapno. Atsirado daug energijos tam, ką matau atnešti į gyvenimą. Vyksta transformacija, konkretūs pokyčiai realiame gyvenime. Pamačiau, kad sapnai kalba mums apie tai, kas yra svarbaus mūsų gyvenime, bet šiuo metu nematome, o konsteliacija padeda tai iššifruoti ar atskleisti, kur ir kodėl gyvenime yra ir gali būti geriau. Tai aiškiai buvo matyti ir seminaro dalyvių konsteliuojamų sapnų situacijose.

Daugybė kartų gyvenime sapnuota gražių ir pranašiškų sapnų, ir niekada nepagalvojau, kad jiems galima padėkoti. Šiame seminare išmokau subtiliai padėkoti sapnui, ir tas dėkingumas  man yra pagarba ir meilė sau, savęs priėmimas.

Dar kartą dalyvaučiau sapnų konsteliacijų seminare!  Manęs nepaliauja stebinti konsteliacijos metodo fenomenalumas, kaip po asmeninės ir dalyvavimo kitų klientų šeimos konsteliacijose keičiasi mano gyvenimas į daug gražesnį, džiaugsmingesnį ir pilnatviškesnį! 

Esu Jums dėkinga, Kazimierai, už visus seminarus ir įvykusius pokyčius mano gyvenime! Linkiu ir Jums naujų atradimų, to, kas būtų tikra, teisinga ir prasminga Jūsų gyvenime!

 Iki sekančių susitikimų!

Nuoširdžiai,
Asta K.

------------------

Daugelį metų sapnuodavau pasikartojantį sapną apie nutrūkusius laiptus. Sapne pradėdavau jais eiti, ir jie visada pasibaigdavo, apimdavo baimė ir panika, negalėdavau patekti, kur noriu. Konsteliacijos metu sapnas ėmė rodyti, jog jis šneka apie mano tikslus, kurie yra kitoje nutrūkusių laiptų pusėje, - tikslus, kurių aš negaliu pasiekti. Sapnas atspindėjo mano gyvenimo situaciją. Negana to, bylojo apie mano santykį su konkrečiu žmogumi. Paaiškėjo, kad mano tikslai gyvenime man nepasiekiami todėl, kad aš atsisakau santykio su konkrečiu žmogumi - savo motina, ir tai neleidžia man judėti į priekį. Kartu konsteliacija rodė, kad iš naujo užmezgus ryšį su mama, jį pataisius, laiptai nebebus nutrūkę t.y. mano gyvenimo tikslai man taps pasiekiami. Likau labai nustebinta. Niekada nemaniau, kad būtent tokia yra šio pasikartojančio sapno žinutė.

Dalyvaujant konsteliacijoje turejau galimybę įeiti į savo santykius, pamatyti juos iš vidaus, ir kartu atėjo papildomas, naujas suvokimas, kad mano gyvenimo tikslai bei jų siekimas susijęs su tėvų linija, veikiausiai  - motina.

Per konsteliaciją pasijaučiau savo istorijoje ir man atėjo žinia apie mano realybę. Tai buvo man svarbi žinia apie tai, kad naujas, kitoks nei iki šiol ryšys su motina įmanomas. Ją gavusi galiu eiti į gyvenimą su nauja, iki šiol man nežinoma, galimybe.

Ramunė

------------------

Dėkoju už galimybę sudalyvauti seminare apie sapnus ir pačiai patirti, ką reiškia mano sapno išdėstymas. Į seminarą ėjau neturėdama jokių lūkesčių, net nesinešiau jokio sapno, kurį norėčiau ištirti, tačiau seminaro eigoje pasidalinau sapnu, kurį prisiminiau. Tada grupės bei vedančiojo (Kazimiero) pagalba teko pamatyti savo sapną labai ryškiai iš šalies. Ta patirtis mane labai stipriai palietė, sujaudino, aš mačiau tarsi mažą spektaklį apie tai, kas vyksta mano pasąmonėje, apie tai, ko nematau. Supratau, kad tiek daug galiu sužinoti apie save įsiklausydama į tai, ką bando naktį pakuždėti man pasąmonė sapnų pagalba. Mano sapno konsteliacija man buvo kaip dovana, už kurią esu labai dėkinga. Kaip dovana, kurią gavus aš galiu labiau pažinti save, labiau įsiklausyti. Dėkoju dar kartą.

Gabija

ANTROJE dalyje – jūsų sapnų konsteliacijos - sapno paveikslų išdėstymai. Klientus išrinksime vietoje burtų keliu arba atsižvelgdami į grupės pageidavimus bei sapno pobūdį.

Šiame seminare konsteliacijų tikslas - suprasti apie ką kalba ir į ką kviečia naujai pažvelgti sapnas. Atradus ir išryškinus "temą", supratus reikšmes (santykis su artimaisiais, svarbiais įvykiais, vidinis gyvenimas ir t.t.) sapno konsteliacija baigiama, nes toliau reikalingas darbas su ta tema ir jūs spręsite kur ir kaip su tuo apsieiti.

Tikimės, kad bus įdomu ir gražių atradimų sužinant apie tai, ką gi iš tiesų mums kalba sapnai.

KONSTELIACIJA. KAS TAI?

 

Konsteliacija (išdėstymas) - vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos ir terapijos metodų. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant šį  metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi.

 

SISTEMINĖS KONSTELIACIJOS "DIRBA" SU PLAČIU PROBLEMŲ SPEKTRU: 

•    Šeima ir asmeninis gyvenimas: santykiai šeimoje, santykiai su partneriu, vaikais, tėvais, vienatvė ir kt.

•   Sveikatos problemos: ūmūs ir lėtiniai susirgimai, atskiri simptomai, būsenos, bendra savijauta.

•   Profesinė veikla: karjeros augimas, verslo vedimas, finansiniai rūpesčiai ir kt.

•    Psichologinė sritis: baimės, kompleksai, nepasitikėjimas savimi, sunkumai santykiuose su žmonėmis, priklausomybės ir kt.

•   Problemos kitose gyvenimo srityse, kurios gali turėti sisteminį charakterį (sistemines priežastis).


Taikant konsteliacijų metodą nereikalingi ilgi išsipasakojimai ar kalbėjimai apie skausmingus praeities įvykius. Į sunkius įvykius žvelgiama per simbolinį paveikslą tam, kad atrasti gydantį, atstatantį šaltinį, naujus problemos sprendimo būdus. 
Todėl dažnai gana greitai pavyksta pasiekti gerų rezultatų, kurie toliau vystosi gyvenime.

 


KAIP VYKSTA KONSTELIACIJŲ SESIJA?


Klientas, norintis jo klausimo išdėstymo, išrenka iš grupės kelis dalyvius-pagalbininkus, kurių paprašo laikinai būti jo šeimos narių atstovais.Tuomet, vadovaudamasis savo pojūčiais,  pastato juos rato viduryje  – kartu ar atskirai, toliau ar arčiau vienus nuo kitų.

Dirbant su ligų, simptomų, kitų gyvenimo kategorijų temomis išrenkami ir statomi šių elementų atstovai (liga, simptomas, baimė, pyktis, kitos emocijos, darbas, namai, pinigai, tikslas, sėkmė, sapnas, sapno elementai ir kt).

Čia niekas nieko nevaidina, bet per dalyvių pojūčius, išdėstytą paveikslą bei pasakytas frazes atsiskleidžia naujas supratimas apie tai,  kaip jaučiasi šeimos nariai ir kas vyksta jų gyvenime.

Beveik visuomet pats klientas pastebi, kad tai išties jo gyvenimo, šeimos paveikslas, kuris iš tiesų parodo, kas yra reikšminga ir kas yra ar buvo paslėpta, pamiršta.

Šeimos konsteliacijos metodo unikalumas tas, kad įmanoma padėti visiems šeimos nariams,
net jei konsteliacijoje dalyvauja tik vienas. Pirminis paprastumas slepia profesionalumą, netikėtus svarbius atradimus ir galimybes.


Konsteliacijų sesijoje galima dalyvauti:

- Kaip klientui – asmeninio klausimo išdėstymui konsteliacijoje.

- Kaip dalyviui-stebėtojui, kuris stebi bei taip pat dalyvauja konsteliacijoje,
kaip pagalbininkas, taip gaudamas reikšmingos patirties sau.

kazimieras d. daugela.jpgSeminarą veda:

Kazimieras D. Daugėla,
sisteminis psichoterapeutas-mokytojas, jau ne vienus metus skaitantis paskaitas ir vedantis praktinius seminarus asmeninio augimo, šeimos, santykių, sveikatos ir priklausomybių temomis

 - Konsultuoja individualiai, dirba su poromis ir grupėmis (lietuvių bei rusų kalbomis).

- Veda terapinius užsiėmimus, teminius užsakomuosius seminarus, paskaitas.

Skaitykite plačiau: