VšĮ SISTEMINIŲ SPRENDIMŲ INSTITUTAS

  • Šeimos konsteliacijos
  • Psichologinis konsultavimas
  • Seminarai, paskaitos, mokymai

Kontaktai:
Tel.: +370 620 91691, +370 637 74700

el.p.: info@konsteliacijos-d.lt

 


lt ru
 
   
Atsiliepimai apie MINDFULNESS

Žmonių, lankiusių  MINDFULNESS grupę atsiliepimai
(grupės vedantysis – klinikinis psichologas Marius Šulčys)

Plačiau apie Mindfulness užsiėmimus skaitykite ČIA 
Esu labai dėkinga už Mindfulness kursus, kurie padėjo geriau pažinti save, įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus ir sustoti darbų sūkuryje, kai organizmas prašo. Sužinojau labai daug, kaip padėti sau įsisąmoninant tam tikras situacijas ir į stresą pažiūrėti kitaip. Naudoju įgytą informaciją kiekvieną dieną, kuri padeda labiau susikoncentruoti, ramiau reaguoti ir nepervargti.

Išmokau labai gerą techniką, kurią naudoju bent tris kartus per dieną - kvėpavimo technika, kuri tikrai labai nuramina ir padeda susikaupti ir plačiau pasižiūrėti į esamą situaciją. Taip pat pagrindinius Mindfulness principus, kurie tik sustiprino šių kursų naudą.

Noriu padėkoti Mariui už gerą struktūrą kursų metu ir už tiek daug naudingos informacijos psichologijos tema. Teorija, praktika ir gera diskusija su juoko dozėmis - geriausias derinys :)
 
Vienintelis pastebėjimas, labai buvo gaila, kad jau baigėsi. Norėtųsi daugiau susitikimų po mėnesio, kad galėtume pasidalinti savo praktikavimo pastebėjimus ir sužinoti daugiau. Apie tai su Mariumi kalbėjome.
 
Inga

 

--------------------

Labai ačiū dar kartą už mokymus, už garso įrašą ir visą medžiagą. Buvo naudinga, nauja, įdomu sužinoti, kaip galima geriau pažinti save, suprasti kitus ir lengviau tvarkytis įvariose situacijose. Bandau tai taikyti, tikiu, kad man tai padeda.

Sėkmės Jums užsiimant tikrai reikalinga veikla.

Vita

--------------------

 

Labai ačiū Jums už Jūsų nuoširdumą, už suteiktas žinias, medžiagą (pratimus ir kt.). Manau, kad man tikrai šiame gyvenimo tarpsnyje šie užsiėmimai buvo labai reikalingi ir naudingi. Taip pat tikiuosi, kad pavyks tai, ką sužinojau pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

 

--------------------

 

Sveiki! Užsiėmimai labai naudingi... Suvokiau kiek dažnai būnu įsitempęs ir kaip tą įtampą pajausti... Man viskas buvo puiku, tik užsiėmimo metu, norėčiau daugiau laiko skirti konspektams t.y. užsirasyti, nes daug labai uzsimiršta...
Bet šiaip super, labai ačiū!!!;)

Deividas

--------------------


Labai skirtumas: kai  atsipalaiduoji – padaryti pratimą "vieni juokai", tik dėmesys nukrypsta – tada pratimų darymas viena kančia (man asmeniskai). Skirtumas didelis tarp tiesiog automatinio pratimų darymo ir dėmesingo atlikimo. Man tai atradimas, nes iki šiol skeptiškai žiūrėjau į visokius jogų ir kt. užsiėmimus – ištampytas kūnas nerodo, kad viskas gerai su žmogum....

Emilija

--------------------

 

Dėkoju už medžiagą, kuri bus naudinga viską prisiminti paeiliui!
 
Gintautas


--------------------

Meditacija-praktika Mindfulness mano kasdienybę padarė emocionaliai ramesnę. Išvengiu didelių stresų išgyvenimo momentų. Išmokau suvaldyti stresą ir komfortiškai jaustis kasdieniniuose rūpesčiuose. Ramus protas, palieka vietos išminčiai, racionalumui.
Dėkui už šią puikiai veikiančią metodiką.

Saulius
--------------------

Mindfulness užsiėmimai tarsi papildė ir užtvirtino tai, ką jau praktikavau pati, ką buvau sužinojusi iš kitų mokytojų. Labai naudingi visi pratimai, kuriuos išmokau. Grupės vadovas suprantamai ir aiškiai supažindino dalyvius su Mindfulness, įtraukdamas mus pačius į mūsų situacijų analizę. Ačiū organizatoriams!

Renata
--------------------

Mindfulness praktika man buvo nauja, bet efektyvi patirtis. Išmokau kvėpuoti būdama įvairiose kūno pozose, nurimti bei įsisąmoninti. Grupę vedė savo srities specialistas be skubos, be streso išklausydamas kiekvieną ir patardamas, jei reikia. Dėkinga už gautą patirtį, praktikuoju kasdien😊
Loreta
--------------------
 
Šie užsiėmimai žinoma man buvo naudingi... Nauja buvo kūno skanavimas keliais būdais.  Po užsiėmimų labiau kreipiu dėmesį į savo kūno pojūčius, emocijas, mintis. Norėtųsi, kad vedantysis gebėtų komentuoti viską, kas nutinka užsiėmimų metu... Bet vistiek, ačiū už mokymus.
 
Lolita
--------------------
 
Tai tikrai buvo naudinga :) labai ačiū už suteiktas žinias, patirtį, suteiktos teorijos pritaikymas kasdienybėje jau dabar leidžia daug paprasčiau reaguoti į "nemalonias situacijas", meditacijos ir kiti pratimai padeda atsipalaiduoti ir kokybiškiau pailsėti, miegas tapo ramesnis, gilesnis, taip pat tapo lengviau spręsti kai kurias kasdienes problemas.
 
Gytautė
 
 


Susidomėjote MINDFULNESS praktika?
Plačiau apie šiuos užsiėmimus skaitykite ČIA